Sztafeta Firm została stworzona z myślą o  pracownikach, menedżerach, dyrektorach  firm, instytucji, organizacji. Impreza od kilku lat w sportowy sposób integruje  środowisko biznesowe. Poprzez pozytywne emocje, zdrową rywalizację oraz zasady fair play można nawiązywać wartościowe relacje oraz zacieśnić więzy w swoim zespole.

W poprzednich edycjach udział wzięły drużyny z ponad 150 firm. Są to osoby aktywne, świadome związku ruchu i aktywnego życia ze zdrowiem, otwarte na nowości i nietypowe rozwiązania. Głównie osoby młode, w wieku od 24 do 45 lat.

Zapraszamy do wykorzystania mocy i możliwości Sztafety Firmy dla wzmocnienia działań komunikacji wizualnej Waszej firmy. Niech Was zobaczą na banerach, balonach, winderach, koszulkach etc.

Z jakich dodatkowych możliwości możecie skorzystać?

OFERTA SPONSORSKA

Skorzystajcie z jednego z trzech pakietów sponsorskich, które zapewnią wieloaspektowe korzyści wizerunkowe. Do wyboru: Sponsor Główny, Sponsor lub Partner  TUTAJ. 
Każdy z pakietów możemy dostosować do Waszych pomysłów!  

OFERTA EXPO

Chcecie zaprezentować swoje produkty lub usługi bez dołączania do Sztafety Firm jako Sponsor? To oferta EXPO jest dla Was!  EXPO zostanie zlokalizowane na murawie stadionu lekkoatletycznego, w samym centrum miasteczka startowego i odbędzie się w tym samym dniu co zawody – 25 maja 2024 r.

Opłata za stoisko 3 x 3 m wynosi 600 zł netto. Istnieje możliwość wykupienia większej ilości stoisk.

W ramach opłaty:

  • miejsce na stoisko/ namiot,
  • wjazd na teren zawodów,
  • dostęp do prądu,
  • informacje o wystawcy w mailingu do zawodników oraz w poście na profilu zawodów na Facebooku.

Rekomendujemy przygotowanie stoiska w postaci namiotu (nie zapewniamy namiotów). Za dodatkową opłatą możemy pomóc w wynajęciu namiotu lub zapewnimy miejsce w dużym namiocie (szczegóły do ustalenia).

Zachęcamy do przygotowania oferty zarówno dla firm, jak i indywidualnych zawodników.

DODATKOWE NOŚNIKI REKLAMOWE

W pakiecie startowym każda sztafeta za zagwarantowaną ekspozycję banera reklamowego. Jeżeli chcecie być bardziej widoczni pośród pozostałych drużyn, możecie zapewnić sobie ekspozycję dodatkowych nośników reklamowych. Wybierzcie rodzaj nośnika i miejsce na terenie Kampusu: strefa startu i mety, strefa zmian, trasa biegowa, namioty cateringowe.

BANER REKLAMOWY – każda sztafeta ma zagwarantowane miejsce ekspozycji baneru o max. wymiarach 2,5 x 1,5 m na stadionie lekkoatletycznym. Dodatkowy baner: 250 zł netto

WINDERY – 250 zł netto przy strefie zmian (2 sztuki)

BALON REKLAMOWY – 1000 zł netto

BRAMA PNEUMATYCZNA -1500 zł netto

Powyższa wycena nie obejmuje kosztów produkcji nośników oraz ich transportu.

Kontakt w sprawie dodatkowych możliwości: biuro@sztafetafirm.com