FAQ

Jeżeli masz jakieś pytania czy wątpliwości związane ze Sztafetą Firm, to zachęcamy do zapoznania się z regulaminem zawodów. Poniżej przedstawiamy pytania, które najczęściej nam zadajcie. Jeśli nie znalazłaś/ znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie – napisz do nas biuro@sztafetafirm.com.

Jak zapisać drużynę?
Drużynę zapisuje kapitan sztafety wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj: https://sztafetafirm.com/rejestracja-2/sztafeta-firm/.
Podczas rejestracji kapitan podaje dane pozostałych członków drużyny.

Czy każda osoba z drużyny musi posiadać konto w serwisie elektroniczezapisy.pl i musi się oddzielnie zapisać?
Nie. Konto w serwisie eleketronicznezapisy.pl musi posiadać tylko kapitan drużyny (lub inna osoba rejestrująca drużynę) i tylko on zapisuje sztafetę.

Czy drużynę może zapisać osoba, która nie będzie startować w Sztafecie Firm?
Tak, może. Osoba rejestrująca będzie otrzymywać wszystkie informacje dla kapitanów.

Czy jedna osoba może zapisać więcej niż jedną drużynę?
Tak, jedna osoba może zgłosić kilka drużyn. Po zapisani pierwszej sztafety należy kliknąć “Zapisz inną osobę” i uzupełnić dane drużyny.

Ile sztafet może wystawić jedna firma?
Tyle, ile chce! Nie mamy limitu drużyn startujących w ramach jednej firmy. Obowiązuje ogólny limit 62 drużyn damskich i męskich (łącznie) oraz 62 drużyn mieszanych.

Czy podczas rejestracji konieczne jest podanie pełnych danych firmy?
Tak, ponieważ na te dane wystawimy fakturę VAT.

Jak opłacić wpisowe?
Opłatę startową opłacicie na podstawie faktury VAT, którą wystawimy na dane firmy podane podczas rejestracji.

Kiedy otrzymam fakturę?
W ciągu kilku dni od rejestracji sztafety.

Na jaki adres mailowy przyjdzie faktura?
Na adres osoby, która rejestrowała drużynę. Jeżeli chcesz, by faktura została wysłana na inny adres, napisz do nas maila: biuro@sztafetafirm.com.

Czy mogę otrzymać zbiorczą fakturę za kilka drużyn?
Tak. Faktury zbiorcze wystawiamy dla firm, które zapiszą więcej niż jedną drużynę. Dla pewności możesz przesłać do nas maila z prośbą o fakturę zbiorczą: biuro@sztafetafirm.com.

Jaki wymiar ma mieć baner?
Maksymalna wielkość banera to 2 m x 1,5 m.

Ile banerów możemy dostarczyć?
Każda drużyna może dostarczyć jeden baner. Jeżeli firma wystawia np. 5 drużyn, to może dostarczyć 5 banerów.

Kiedy i gdzie możemy dostarczyć baner?
Banery będziemy przyjmować dzień przed Sztafetą Firm w piątek 24 maja 2025. Dokładne miejsce i godziny przyjmowania banerów podamy w czasie późniejszym w komunikacie technicznym wysłanym do kapitanów.

Nie mamy banera. Czy możemy dostarczy inny nośnik reklamowy?
Zamiast banera możecie dostarczyć flagę (winder). Nie ma możliwości rozstawienia roll-upu. Zawody mają miejsce na zewnątrz i nie jesteśmy w stanie przewidzieć jakie będą warunki atmosferyczne. Roll-upy niestety nie sprawdzają się nawet przy lekkim wietrze.

Czy możemy dostarczyć więcej nośników? Np. baner i 2 fagi na jedną sztafetę.
Możecie, ale jest to dodatkowo płatna opcja. Szczegóły znajdują się tutaj:  https://sztafetafirm.com/dodatkowe-mozliwosci/. 

Kto może odebrać pakiet startowy?
Pakiet startowy obiera kapitan drużyny. Podczas odbioru pakietu musi mieć przy sobie dokument tożsamości do wglądu oraz wydrukowane i podpisane oświadczenia wszystkich osób startujących w drużynie. Oświadczenie opublikujemy wkrótce.

Gdzie i kiedy mogę odebrać pakiet startowy?
Pakiety startowe będą do odbioru w biurze zawodów (lokalizację podamy wkrótce). Nie polecamy odbierania pakietów na ostatnią chwilę, ponieważ będą się robić kolejki (wiemy z doświadczenia:)).

W jakiej kolejności będziemy biec?
Będziecie biec w takiej kolejności, w jakiej zgłosił Was kapitan podczas rejestracji. Jeżeli nie jesteście pewni, kto biegnie w jakiej zmianie, to kapitan może Waszą kolejność sprawdzić w swoim panelu w serwisie elektronicznezapisy.pl

Czy możemy zmienić kolejność startów zawodników w sztafecie?
Tak. Wszystkie zmiany (kolejności czy członków sztafety) dokonuje kapitan drużyny w swoim panelu w serwisie eleketronicznezapisy.pl. Ma na to czas do środy 18 maja 2022 r. do godziny 14:00. Po tym terminie zmiany będą możliwe jedynie w biurze zawodów podczas odbioru pakietu startowego. Nie ma możliwości zamiany miejscami podczas biegu (wówczas będą błędne wyniki i drużyna może zostać zdyskwalifikowana).

Jak wygląda trasa?
Dokładną trasę podamy wkrótce.
Dwie pierwsze osoby biegną po 2,5 km, dwie kolejne po 5 km.

Czy jedna osoba może pokonać dwa dystanse?
Jeżeli w ostatniej chwili jedna osoba z Twojej drużyny nie będzie mogła wystartować, to możemy wyrazić na to zgodę, ale tylko i wyłącznie pod warunkiem zgłoszenia tego faktu nam na maila: biuro@sztafetafirm.com. Jeżeli drużyna nie zgłosi tego faktu i nie otrzyma od nas pozwolenia, a wystartuje w mniejszym składzie, to zostanie zdyskwalifikowana.

Wykupiliśmy pakiet startowy z miejscem w namiocie cateringowym. Co to oznacza?
To oznacza, że będziecie mieli przypisane miejsce przy stole w namiocie cateringowym. Każda drużyna, która wykupi taki pakiet będzie miała do dyspozycji jeden stół (stoły zostaną zdezynfekowane). Miejsca będą oznaczone nazwami drużyn. Limit miejsc w namiotach cateringowych wynosi 18 drużyn.

Gdzie mogą przebywać kibice?
Kibice i osoby towarzyszące będą mogły przebywać tylko i wyłącznie na trybunach stadionu po uprzednim wypełnieniu ankiety epidemiologicznej (warunek konieczny).

Czy będą dostępne parkingi?
Tak. Informację o parkingach prześlemy kapitanom sztafet w komunikacie technicznym kilka dni przed zawodami. Rekomendujemy dojazd komunikacją miejską.

Czy będzie depozyt?
Tak, będzie dostępny depozyt. Nie zapewniamy worków depozytowych. Będziecie musieli sami zapakować swoje rzeczy.